16 Οκτωβρίου 2019 Επικοινωνία
11/09/2019

Το πρόγραμμα της Γ΄Εθνικής για Πανθηραϊκό και Θύελλα Καμαρίου

Το πρόγραμμα της Γ΄Εθνικής για Πανθηραϊκό και Θύελλα Καμαρίου

Πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της ΕΠΟ η κλήρωση του πρωταθλήματος της Γ΄εθνικής κατηγορίας όπου συμμετέχουν οι ομάδες της Σαντορίνης.

Ο Πανθηραϊκός, η Θύελλα Καμαρίου αλλά και η Άνω Μερά που είναι οι τρεις εκπρόσωποι των Κυκλάδων σε εθνική κατηγορία τοποθετήθηκαν στον 5ο όμιλο.

Η σέντρα έχει οριστεί για την Κυριακή 22 Σεπτεμβρίου και σύμφωνα με τον πρόεδρο της επιτροπής του πρωταθλήματος κ. Δημητριου, δεν θα υπάρχει ρεπό κατά την διάρκεια της σεζόν, παρά μόνο η διακοπή δύο εβδομάδων την περίοδο των Χριστουγέννων.

Στην πρεμιέρα η Θύελλα Καμαρίου υποδέχεται τον Ερμή Κορυδαλλού ενώ ο Πανθηραϊκός θα αντιμετωπίσει εκτός έδρας την Α.Ε. Μοσχάτου.

Διαβάστε αναλυτικά το πρόγραμμα :



1η αγωνιστική

Άγιος Ιερόθεος – Ανω Μερά

Ακράτητος – Κηφισιά

Εθνικός Πειραιά – Φωστήρας

ΑΕ Μοσχάτου – Πανθηραϊκός

Θύελλα Καμαρίου – Ερμής Κορυδαλλού

Ηλυσιακός – Καλλιθέα

ΑΠΟ Κερατσίνι – Άγιοι Ανάργυροι



2η αγωνιστική

Ακράτητος – Άγιος Ιερόθεος

Ανω Μερά – Εθνικός Πειραιά

Κηφισιά – ΑΕ Μοσχάτου

Φωστήρας – Θύελλα Καμαρίου

Πανθηραϊκός – Ηλυσιακός

Ερμής Κορυδαλλού – ΑΠΟ Κερατσίνι

Καλλιθέα – Άγιοι Ανάργυροι



3η αγωνιστική

Άγιος Ιερόθεος – Εθνικός Πειραιά

ΑΕ Μοσχάτου – Ακράτητος

Θύελλα Καμαρίου – Ανω Μερά

Ηλυσιακός – Κηφισιά

ΑΠΟ Κερατσίνι – Φωστήρας

Άγιοι Ανάργυροι – Πανθηραϊκός

Καλλιθέα – Ερμής Κορυδαλλού



4η αγωνιστική

ΑΕ Μοσχάτου – Άγιος Ιερόθεος

Εθνικός Πειραιά – Θύελλα Καμαρίου

Ακράτητος – Ηλυσιακός

Ανω Μερά – ΑΠΟ Κερατσίνι

Κηφισιά – Άγιοι Ανάργυροι

Φωστήρας – Καλλιθέα

Πανθηραϊκός – Ερμής Κορυδαλλού



5η αγωνιστική

Άγιος Ιερόθεος – Θύελλα Καμαρίου

Ηλυσιακός – ΑΕ Μοσχάτου

ΑΠΟ Κερατσίνι – Εθνικός Πειραιά

Άγιοι Ανάργυροι – Ακράτητος

Καλλιθέα – Ανω Μερά

Ερμής Κορυδαλλού – Κηφισιά

Πανθηραϊκός – Φωστήρας



6η αγωνιστική

Ηλυσιακός – Άγιος Ιερόθεος

Θύελλα Καμαρίου – ΑΠΟ Κερατσίνι

ΑΕ Μοσχάτου – Άγιοι Ανάργυροι

Εθνικός Πειραιά – Καλλιθέα

Ακράτητος – Ερμής Κορυδαλλού

Ανω Μερά – Πανθηραϊκός

Κηφισιά – Φωστήρας



7η αγωνιστική

Άγιος Ιερόθεος – ΑΠΟ Κερατσίνι

Άγιοι Ανάργυροι – Ηλυσιακός

Καλλιθέα – Θύελλα Καμαρίου

Ερμής Κορυδαλλού – ΑΕ Μοσχάτου

Πανθηραϊκός – Εθνικός Πειραιά

Φωστήρας – Ακράτητος

Κηφισιά – Ανω Μερά



8η αγωνιστική

Άγιοι Ανάργυροι – Άγιος Ιερόθεος

ΑΠΟ Κερατσίνι – Καλλιθέα

Ηλυσιακός – Ερμής Κορυδαλλού

Θύελλα Καμαρίου – Πανθηραϊκός

ΑΕ Μοσχάτου – Φωστήρας

Εθνικός Πειραιά – Κηφισιά

Ακράτητος – Ανω Μερά



9η αγωνιστική

Άγιος Ιερόθεος – Καλλιθέα

Ερμής Κορυδαλλού – Άγιοι Ανάργυροι

Πανθηραϊκός – ΑΠΟ Κερατσίνι

Φωστήρας – Ηλυσιακός

Κηφισιά – Θύελλα Καμαρίου

Ανω Μερά – ΑΕ Μοσχάτου

Εθνικός Πειραιά – Ακράτητος



10η αγωνιστική

Ερμής Κορυδαλλού – Άγιος Ιερόθεος

Καλλιθέα – Πανθηραϊκός

Άγιοι Ανάργυροι – Φωστήρας

ΑΠΟ Κερατσίνι – Κηφισιά

Ηλυσιακός – Ανω Μερά

Θύελλα Καμαρίου – Ακράτητος

ΑΕ Μοσχάτου – Εθνικός Πειραιά



11η αγωνιστική

Άγιος Ιερόθεος – Πανθηραϊκός

Φωστήρας – Ερμής Κορυδαλλού

Κηφισιά – Καλλιθέα

Ανω Μερά – Άγιοι Ανάργυροι

Ακράτητος – ΑΠΟ Κερατσίνι

Εθνικός Πειραιά – Ηλυσιακός

Θύελλα Καμαρίου – ΑΕ Μοσχάτου



12η αγωνιστική

Φωστήρας – Άγιος Ιερόθεος

Πανθηραϊκός – Κηφισιά

Ερμής Κορυδαλλού – Ανω Μερά

Καλλιθέα – Ακράτητος

Άγιοι Ανάργυροι – Εθνικός Πειραιά

ΑΠΟ Κερατσίνι – ΑΕ Μοσχάτου

Ηλυσιακός – Θύελλα Καμαρίου



13η αγωνιστική

Άγιος Ιερόθεος – Κηφισιά

Ανω Μερά – Φωστήρας

Ακράτητος – Πανθηραϊκός

Εθνικός Πειραιά – Ερμής Κορυδαλλού

ΑΕ Μοσχάτου – Καλλιθέα

Θύελλα Καμαρίου – Άγιοι Ανάργυροι

ΑΠΟ Κερατσίνι – Ηλυσιακός

 

 
 
NEWSLETTER
ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ
ΓΙΑ ΤΗ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ
ΦΗΡΑ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 84700
ΤΗΛ: 22860 24500 & 25221
SKYPE: neasantorinis
EMAIL: [email protected]
Διαφημιστικό - Αγγελίες: [email protected]
© 2019 Ιδιοκτησία: VOLCANO VIEW AE. All rights reserved