Δευτέρα, 29 Απριλίου 2024

2 νίκες με 3-0 για τις νεαρές αθλήτριες του Α.Ο. Θήρας στα παιχνίδια τους με τον Νηρέα στο ΔΑΠΠΟΣ

2 νίκες με 3-0 κατάφεραν οι νεαρές αθλήτριες του Α.Ο. Θήρας στο ΔΑΠΠΟΣ, όπου τα τμήματα των κατηγοριών Κ16 και Κ18 αντιμετώπισαν τα αντίστοιχα τμήματα της ομάδας του ΑΜΕΣ Νηρέα Πάρου, το Σαββατοκύριακο 6 και 7 Απριλίου.

Συγκεκριμένα χθές Σάββατο 6 Απριλίου η ομάδα της κατηγορίας Κ18 του Α.Ο. Θήρας κέρδισε το αντίστοιχο τμήμα του ΑΜΕΣ Νηρέας Πάρου με σκορ 3-0 με τα σετ να διαμορφώνονται ως εξής : 25-9, 25-9, 25-10

Ενώ στο σημερινό παιχνίδι της Κυριακής 7 Απριλίου οι
αθλήτριες της κατηγορίας Κ16 των ακαδημιών του Α.Ο. Θήρας νίκησαν 3-0 την αντίστοιχη ομάδα του ΑΜΣ ΝΗρέα Πάρου με τα σετ να διαμορφώνονται ως εξής : 25-15, 25-17, 25-15

Αναμφίβολα πρόκειται για μια ακόμη επιτυχία των ακαδημιών του Α.Ο. Θήρας που δίνουν το παρόν στο Περιφερειακό Κυκλαδικό Πρωτάθλημα.